Menu
Katalog
produktów
Platforma
HurtIsko 24

Dla spółdzielni i deweloperów

Niezależnie od zmieniających się technologii montażowych i rozwiązań technicznych w sposobie ogrzewania mieszkań w budynkach wielorodzinnych, jeszcze przez wiele lat najbardziej optymalnym rozwiązaniem i sposobem ogrzewaniem mieszkań będą tradycyjne grzejniki.

 

Firma Caradon jest europejskim liderem w produkcji  grzejników panelowych.

W tym zakresie ISKO jako wieloletni i sprawdzony dostawca grzejników do spółdzielni i deweloperów, oferuje w szczególności grzejniki panelowe produkcji belgijskiej firmy Caradon, model Planar, którego cechuje niezawodność, wysoka jakość, designerski wygląd i bardzo konkurencyjna cena.

Tego rodzaju grzejniki są obecnie najczęściej montowane w nowoczesnych apartamentach, gdyż pasują idealnie do wystroju pomieszczeń, gdzie grzejnik może być ozdobą, a nie czymś co wymaga zasłonięcia. Producent dopuszcza pracę wszystkich produkowanych grzejników dla ciśnienia do 10 bar, dlatego grzejniki mogą być zastosowane nawet w budynkach o wysokości do 20 kondygnacji.

Grzejniki te oferowane są pod marką:

                    

       

     Grzejniki PLANAR            Grzejnik PLANAR STYLE

                          

 Grzejniki VERTEX PLAN     Grzejnik VERTEX STYLE  

W ofercie posiadamy również standardowe grzejniki płytowe boczno i dolnozasilane marki SUNRAD oraz STELRAD

      

    Grzejnik COMPACT                   Grzejnik VENTIL

Gdy jest potrzeba zastosowania grzejników innych niż panelowe (stalowe) o wysokiej wytrzymałości na ciśnienie, wysokich parametrach (wydajność cieplna), oraz niezawodności, to oferujemy grzejniki aluminiowe produkcji firmy Global z Włoch, również w designerskim wykonaniu, modele VOX, OSKAR i ISEO.

Firma Global jest najstarszym i największym producentem grzejników aluminiowych w Europie. Grzejniki zgodnie z normą EN są dopuszczane do stosowania przy ciśnieniu do 16 bar, jednak gdy występuje zagrożenie przekroczenie tego ciśnienia, producent i ISKO jako importer, na specjalne życzenie inwestora może zagwarantować wyższe dopuszczalne ciśnienie w grzejnikach np. 20 bar. W tym przypadku grzejniki mogą być zastosowane w jednym układzie hydraulicznym w budynkach nawet do 30 kondygnacji.

Grzejniki te oferowane są pod marką:

                    

Grzejniki VOX             Grzejniki ISEO           Grzejniki OSKAR

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

tel. +48 604 624 319


Pliki do pobrania:

Sunrad OSKAR

Sunrad VOX_ISEO

Planar

Vertex