Menu
Katalog
produktów
Platforma
HurtIsko 24

O Nas

ISKO działa w sektorze B2B zaopatrując firmy z branży sanitarnej. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości produktów i nowoczesnych urządzeń instalacyjno-grzewczych oraz odnawialnych źródeł ciepła. Nasz asortyment kierujemy na rynek krajowy i zagraniczny. 

Udziałowcy: Henryk Kroczek, Elżbieta Kroczek, Marek Kroczek, Justyna Nawrat
Udziałowcy: Henryk Kroczek, Elżbieta Kroczek, Marek Kroczek, Justyna Nawrat

ISKO jest firmą rodzinną działającą w branży sanitarnej od 1983 roku. Od 1993 roku specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej.

Od ponad 40 lat zaopatrujemy firmy instalatorskie w wysokiej jakości produkty. Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem działania, dlatego sami testujemy i badamy produkty, które oferujemy naszym Klientom. Obserwujemy światowe trendy i mody w branży instalatorskiej, a następnie kreujemy własne wzorce w handlu, dzięki którym nasi Klienci stabilnie rozwijają swoje biznesy. 

Polityka prowadzonego przez nas biznesu zobowiązuje nas do składania przejrzystych ofert, dzięki czemu od czterech dekad owocnie współpracujemy z wieloma dostawcami i klientami. 

Doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania mając kluczowy wpływ na rozwój ich biznesów. Oferujemy produkty zarówno marek własnych jak i wybranych na bazie testów i badań innych producentów. Pokazujemy klientom, że można lepiej, czyli bezpieczniej i komfortowo zaopatrywać się w produkty instalatorskie, dzięki czemu mogą sprawnie realizować prowadzone inwestycje. 
Cenimy czas naszych Klientów, dlatego uruchomiliśmy autorską platformę B2B zwaną „Platformą Internetową III Generacji”. Dzięki naszej platformie Klienci szybko i sprawnie mogą dokonać zakupu potrzebnego asortymentu.

Udziałowcy: Henryk Kroczek, Elżbieta Kroczek, Marek Kroczek, Justyna Nawrat
Zarząd firmy: Marek Kroczek prezes, Damian Strugała wiceprezes, Justyna Nawrat członek zarządu

Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu działamy szybko i elastycznie. Potrafimy dobrze obsłużyć zarówno małe, średnie oraz duże firmy.

ISKO posiada duży potencjał magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 4500 m2 usytuowany w 3 lokalizacjach na terenie województwa śląskiego. Dzięki dobrze skomunikowanym magazynom i sprawnie działającego działu logistyki jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych Klientów dostarczając im potrzebny asortyment w możliwie najkrótszym czasie.

W ramach marki ISKO działają handlowe marki własne TAURUS, TAUR i SUNRAD oferujące klientom szeroką gamę różnorodnych produktów wytwarzanych przez ISKO oraz partnerów zewnętrznych. Dodatkowo ISKO oferuje uznane w branży sanitarnej produkty innych producentów.

ISKO prowadzi transparentną politykę we współpracy z naszymi Klientami. Nie mamy niczego do ukrycia. Nasza polityka sprzedaży jest przejrzysta. Cenimy szczerość i prawdomówność w komunikacji z naszymi Klientami. Staramy się wspierać rozwój ich biznesów. Jako eksperci w branży sanitarnej oferujemy Klientom specjalistyczne szkolenia w ramach autorskiego programu o nazwie „Klub Fachura”, z którego rocznie korzystają setki uczestników. Wychodzimy z założenia, że dzieląc się naszą wiedzą nieustannie wzbogacaną trendami i modami rynków światowych możemy mieć wpływ na rozwój branży. W interesie ISKO jest obsługa świadomych Klientów o ugruntowanej wiedzy.

Dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu w branży sanitarnej opartemu na testach i własnych badaniach rynkowych, nasi Klienci każdorazowo otrzymują przemyślaną i personalizowaną pod nich ofertę produktów.

Zaopatrując się w nasze produkty sanitarne zapewniasz sobie bezpieczeństwo.